Erasmus+ Program Ülkeleri ile
Personel Hareketliliği Başvuru Takvimi

Program Ülkeleri ile olan hareketlilikler 28 AB Ülkesi ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu diğer 5 ülkeyi kapsar. Akademik ve İdari Personelimiz bu ülkelerde ders verme veya eğitim alma amaçlı hareketlilik faaliyeti gerçekleştirebilirler. Program Ülkelerinde gerçekleştirilecek hareketliliklere ilişkin başvuru takvimlerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Erasmus+ Ortak Ülkeler ile
Öğrenci Hareketliliği
(Uluslararası Kredi Hareketliliği)
Başvuru Takvimi

2015 yılı itibari ile başlayan, Erasmus+ programı ile birlikte söz konusu faaliyetin uygulama alanı genişletilmiş ve yükseköğretim öğrenci ve personel hareketliliği faaliyetinin “Ortak Ülkeler” olarak adlandırılan birçok ülke ile gerçekleştirilmesi mümkün hale gelmiştir. Üniversitemizin kabul edilen ortak ülkeler ile hareketlilik projeleri kapsamında, öğrencilerimizin Tunus ve Malezya ile hareketlilik gerçekleştirmesi imkanı doğmuştur.

Erasmus+ Program Ülkeleri ile
Öğrenci Hareketliliği Başvuru Takvimi

Program Ülkeleri ile olan hareketlilikler 28 AB Ülkesi ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu diğer 5 ülkeyi kapsar. Öğrenciler bu ülkelerde öğrenim veya staj amaçlı hareketlilik faaliyeti gerçekleştirebilirler. Program Ülkelerinde gerçekleştirilecek hareketliliklere ilişkin başvuru takvimlerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sonuçlanan Başvurular

Erasmus+ Toplantı Takvimi


Toplantı Duyuruları