izulogo

Öğrenci Konukevleri

Sevgili Öğrencimiz;

Kız ve erkek öğrencilerimize hizmet verecek İZU öğrenci konukevlerimiz, üniversitemizi tercih eden 580 öğrenciye eğitimleri süresince huzurlu, güvenli ve sıcak bir ortam sunmayı amaç edinmektedir.

Konukevleri binalarımızda bulunan öğrenci odalarımız 1-3 ve 4 kişiliktir. Bunun dışında konukevlerimizde 2'şer öğrenci kapasiteli engelli odaları yer almaktadır.

Konukevlerimizde öğrencilerimizin akademik çalışmalarını rahat bir ortamda sürdürmelerini sağlayabilmek ve mümkün olan en uygun yaşam konforunu sunabilmek düşüncesiyle tüm planlamalar yapılmıştır.

Konukevlerimizde yer alan kafeterya, çamaşırhane, ütü odaları, dinlenme odaları, çalışma odaları, konferans salonları, çizim odaları, mescit öğrencilerimizin ortak kullanımına açıktır. Merkezi sistem ile ısınan yurtlarımızda 24 saat kesintisiz sıcak su sağlanmaktadır.

Ayrıca binalarımızda öğrencilerimizin kullanımı için kablosuz internet erişimi ve içme suyu sebilleri bulunmaktadır.

7/24 esasına göre çalışan idari ve güvenlik personelimizle daha güvenli ve konforlu hizmet verilmektedir.

Konukevi idari personelimiz tarafından planlanan kültürel geziler, atölyeler, seminerler, konferanslar ve sosyal faaliyetlerle sene içinde öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimine katkıda bulunulmaktadır.

Kurucu  Vakfımızın ve Üniversitemizin bize yüklediği misyon çerçevesinde her bir öğrencimizi misafir olarak değil güzel birliktelikler yaşayacağımız ev sahibi olarak görmekteyiz.

Doğa ve huzurun adresi İZU Öğrenci Konukevleri’ne hoş geldiniz.