izulogo

Hizmetler

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde gıda hizmetleri, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 22000 kalite belgesine sahip özel bir yemek firması tarafından veriliyor. Yemekler, Üniversitemiz mutfağında hijyenik bir ortamda üretilerek ve çoktan seçmeli menü üzerinden, self servis usulüne göre sunuluyor. 

2019 - Ekim Ayı Yemek Listesi
2019 - Ekim Ayı Yemek Listesi (Akşam) 


2019 - Mayıs Ayı Yemek Listesi
2019 - Mayıs Ayı Yemek Listesi (Akşam)


2019 - Nisan Ayı Yemek Listesi
2019 - Nisan Ayı Yemek Listesi (Akşam)


2019 - Mart Ayı Yemek Listesi
2019 - Mart Ayı Yemek Listesi (Akşam)


2019 - Şubat Ayı Yemek Listesi
2019 - Şubat Ayı Yemek Listesi (Akşam)


2019 - Ocak Ayı Yemek Listesi
2019 - Ocak Ayı Yemek Listesi (Akşam)


İZÜ Kampüsü, İstanbul’un tüm bölgelerinden gelen öğrencilerin kolay ulaşabileceği merkezi bir noktada yer alıyor. Kampüsümüz Sefaköy Metrobüs durağına 10 dakika mesafede bulunuyor. Dileyen öğrencilerimiz Halkalı Marmaray, Yenibosna, Sefaköy, Başakşehir, Bağcılar ve Fatih’ ten kalkan ring seferlerini kullanarak da kampüsümüze ulaşabiliyor.

Öğrencilerin beslenme ve ders dışı zamanlarında dinlenmelerine ve eğlenmelerine yönelik olarak, kampüsümüzde muhtelif kantin ve kafeteryalar bulunuyor. Bulunduğu  konum itibariyle, yeşil bir doğanın içerisinde yer alan kafeterya ve kantinlerimiz, öğrencilerimiz için ayrıcalıklı ve güzel bir buluşma noktası. Kafeteryalarda öğrencilerimizin eğlence, dinlenme ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmetler veriliyor. 

İZÜ, profesyonel ekibi ve gelişmiş kamera sistemlerinin takibi ile Kampüs huzuru ve düzenini 7/24 sağlamaktadır. Güvenlik görevlilerimiz, Kampüs ve Yerleşkelerimizin ana girişlerinde araç ve şahıs kontrolleri, binalarımızın gündüz ve gece emniyet sağlanması, Üniversitemizde düzenlenen toplantılarda, sınavlarda, gerekli emniyet tedbirlerinin alınması, öğrenci toplantılarında gerekli önlemlerin alınması gibi değişik alanlarda görev yapıyor.

Üniversitemiz profesyonel bir ekiple, temizlik hizmetlerinin yürütülmesini sağlıyor. Ekiplerimiz, günlük olarak koridor temizliği, sınıf ve ofis temizliği, çöplerin toplanması, camların temizliği, tuvaletlerin temizliği  yapılmakta ve tekrarlanır nitelikte olması; normal dışı beklenmeyen bir kirlenmenin oluşması durumunda buna müdahale edilmesi, okulun ara dönemlerinde tüm kampüs ve yerleşkelerin detay temizliğinin yapılması; kampüs genelinde yapımı tamamlanan binaların kaba ve ince temizliklerinin yapılması; fakülte ve birimlerin giriş kapı camlarının silinmesi ve periyodik olarak belirlenen fakültelerin iç ve dış cephe camlarının temizliği; konferans salonları ve fuaye alanlarının günlük olarak programlar takip edilerek temizlenesi ve konferans, sunum, panel, oturum vb. organizasyonlar  için hazırlıkların yapılmasını sağlıyor.