İZÜ Ailesi Geleneksel İftar Sofrasında Bir Araya Geldi!


İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Ailesi” bir gelenek halini alan “İftar Buluşmaları"nda yeniden bir araya geldi. Ramazan’ın manevi ikliminde sevgi ve muhabbet dolu paylaşımların yaşandığı iftara İZÜ ailesi yoğun katılım gösterdi.

İftar programı İZÜ Müzik Öğretmenliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Öncel yönetimindeki İZÜ tasavvuf musikisi dinletisi ile başladı. Duygu dolu anların yaşandığı program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve İZÜ İslami İlimler Fak.ültei Dekanı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz'ın iftar duası ile devam etti.

İftar programında İZÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar sahneye gelerek, aramızdaki bağların daha da güçlendiği, manevi dostlukların pekiştirildiği bu özel günlerin önemine değinip, katılımlarından dolayı tüm “İZÜ Ailesine” teşekkür etti.

İftar programı İZÜ ailesinin sohbet ve muhabbeti ile devam ederken, küçükler de şişme oyun anlarında renkli vakitler geçirdiler.

Program, İZÜ ailesinin bereketli bir iftar sofrasında bir araya gelmiş olmanın mutluluğu ile sona erdi.11 10 (2) 9 (2) 8 (2) 7 (2) 6 (2) 5 (2) 4 3 2 1