Mezunlarımız Deneyimlerini Paylaştı


Üniversitemiz Temel Eğitim Bölümü Sınıf Eğitimi Anabilim Dalı, tarafından düzenlenen, "Mezunlarla Buluşuyoruz" etkinliğinin üçüncüsü kampüsümüzde gerçekleştirildi. Sınıf öğretmenliği alanındaki deneyimlerin ve birikimlerin öğretmen adaylarıyla paylaşıldığı etkinliğe, mezunlarımız Berra Nur Sarı, Hilal Dündar, Hilal Yanarateş ve Zeynep Duman katıldı.

Eğitim sürecinde önemli bir kilometre taşı olan mezuniyet sonrası yaşanan deneyimleri aktarmak amacıyla düzenlenen etkinlikte, katılımcılar işe başlama sürecinden KPSS sınavına hazırlık aşamalarına, sınıf yönetiminden öğretmen-veli ilişkilerine kadar geniş bir yelpazedeki konuları ele aldılar. Özellikle, sınıf içi aktivitelerin planlanması ve uygulanması konusunda pratik ipuçları ve tecrübeler paylaşıldı.

Bölüm öğretim üyeleri Doç. Dr. Hatice Vatansever Bayraktar, Doç. Dr. Mustafa Özgenel, Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Işık Öner, Dr. Öğr. Üyesi Ogün Çakır ve Dr. Öğr. Üyesi Hümeyra Uysal tarafından öğretmenlerimize hediyeleri takdim edildi.01 (1) 01 (2) 01 (3) 01 (1) 01 (3) 01 (4) 01 (5) 01 (2)