İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Mazeret Sınavı Listesi


İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Mazeret Sınavı Listesi aşağıdaki gibidir.

Dersin Öğretim Görevlisi

Mazeret Sınavına Gireceği Dersin Adı

Öğrencinin Adı Soyadı

Bölümü

Sınav Yeri Saati Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Bilge Psikolojik Testlerde Uygulama Rabia Adıgüzel
Uygar GÖK
Nursena DÖNMEZ
Psikoloji 22.04.2019, saat 09.00-11.00, EG 017 (YAPILDI)
Kişilik Kuramları II Uygar GÖK
Hilal BAŞKÖK
Diara Ayşegül Uğurlu
Psikoloji 26.04.2019 Cuma, saat 11.30-12.30, EG 017
Klinik Psikolojide Seçme Konular Tamim Naeil M.shafi
Muhammed Ali Yirmibeş
Psikoloji 26.04.2019 Cuma, saat 11.30-12.30, EG 017
Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya KÖKREK Psikopatoloji II Adna Gorınjac
Ayşenur Kılıç
Fatma AYGÜN
Nilgün Ergün BİLGE
Berfin SÜLEYMANOĞLU
Psikoloji 30.04.2019 Salı, saat 14.30-15.30, DL009
Sosyal Psikoloji II Adna Gorınjac
Enes EMİNOĞLU
Senanur YILDIZ
Ferhat TUNÇ
Ayça Erdığdu
Nilay TÜRKSEVER
Berfin SÜLEYMANOĞLU
Psikoloji 29.04.2019 Pazartesi, saat 11.30-12.30, EG 104
Modern Psikoloji Tarihi Emine Sıla SEZER
Feyzanur KUŞ
Emine SEVİNÇ
Büşra KAYA
Ayşenur KUTLU
Kader KETE
Buse Nur NARMANLI
Betül UZUNER
Dina KLİMOVA
Hasine AYDIN
Psikoloji
Prof. Dr. Mustafa BİLİCİ Adli Psikoloji Adna GORNJAC Psikoloji 03.05.2019 Cuma, saat 11.30-12.30, EG 017
Psikofarmakoloji Selim Can KANGUR
Enes EMİNOĞLU
Psikoloji
Dr. Öğr. Üyesi. Volkan Koç Araştırma Yöntemleri II Emine Sıla SEZER
Büşra KAYA
Ebru SANCAR
Gizem YALANIZ
Sevim DÜZENLİ
Selver Özlide ÖZCAN
Sümeyye TOKMAK
Psikoloji 30.04.2019 Salı, saat 14.30-15.30, DL009
Dr. Öğr. Üyesi. Öyküm Esra AŞKIN İstatistik II Kadir BİRELLİ
Nilay IŞIKHAN
Psikoloji 30.04.2019 Salı, saat 14.30-15.30, DL009
Doç.Dr İbrahim DEMİR İstatistik II Adem ÇALIKKILIÇ
Ebrar Nur SABAK
Ferhat TUNÇ
Nilay TÜRKSEVER
Psikoloji 02.05.2019 Perşembe, saat 11.30-12.30, EG 112
İstatistksel Veri Analizi Tuana İbak
Kübra Nur Vural
Saniye Buse YILMAZ
Sosyoloji 02.05.2019 Perşembe, saat 11.30-12.30, EG 112
Bengisu Nehir AYDIN Nöropsikolojik Testler Rabia Adıgüzel
Berfin SÜLEYMANOĞLU
Nursena DÖNMEZ
Fatma PAMUKOĞLU
Psikoloji 29.04.2019 Pazartesi, saat 11.30-12.30, EG 104
Öğr. Gör. Zahide ÇAKIR ÇİLESİZ Öğrenme Psikolojisi II Sabah BAZZI
Berfin SÜLEYMANOĞLU
Nilay TÜRKSEVER
Psikoloji 03.05.2019 Cuma, saat 11.30-12.30, EG 017
Bilişsel Psikoloji II Hilal PEKDEMİR
Esra KAFCI
Nuriye Süeda GÜLTEKİN
Esra GİRGİN
Nursena DÖNMEZ
Nilay TÜRKSEVER
Psikoloji 03.05.2019 Cuma, saat 11.30-12.30, EG 017
Dr. Öğr. Üyesi Fatima Elif ERGÜNEY OKUMUŞ Sağlık Psikolojisi Büşra KAYA
Merve ASLANTAŞ
Kübra AKSOY
Müge Eslem KADAN
Sümeyye TOKMAK
Psikoloji 02.05.2019 Perşembe, saat 11.30-12.30, EG 112
Psikolojiye Giriş II Psikoloji
Bilişsel-Davranışçı Psikoloji Merve ASLANTAŞ
Asuman KIRIKÇI
Psikoloji
Psikolojide Etik İlkeler Uygar GÖK
Muhammed Ali Yirmibeş
Psikoloji
Dr. Öğr. Üyesi Bilge PARLAKOĞLU Psikopatoloji II İlaydanur KAVRAZ Psikoloji 03.05.2019 Cuma, saat 11.30-12.30, EG 017
Öğr. Gör. Büke TUNCEL Gelişim Psikolojisi II Büşra HIZIR
Nilay TÜRKSEVER
Havva Nur ALTIN
Psikoloji 26.04.2019 Cuma, saat 11.30-12.30, EG 017
Öğr. Gör. Serkan Özyağlı Aile Psikoterapisine Giriş Uygar GÖK Psikoloji 29.04.2019 Pazartesi, 11.30-12.30, EG 104
Doç.Dr Altan DOĞAN Endüstri ve Örgüt Psikolojisi Beyza Nur Kılınç
Berfin SÜLEYMANOĞLU
Nursena DÖNMEZ
Psikoloji 26.04.2019 Cuma, saat 11.30-12.30, EG 017
Dr. Öğr. Üyesi Mohammed MOUSSA Araştırma Yöntemleri Ahmet Salih ÇEKEN
Harun Yahya GÖRÜR
Sümeyye Kübra ÖRS
Tuğba İNCE
Şerife ÜLKÜSEVEN
Kevser KADAGAL
Muhammet Mustafa DEMİR
Muhammet Ali BAYDI
Ömer Melih ALP
SBUİ 30 Nisan Salı, 14.30-16.30, DL005
Modern İslam Siyaset Düşüncesi Murat DÜNDAR
Mahmut ÖZER
Mehmet Eren Denizhan
SBUİ 30 Nisan Salı, 14.30-16.30, DL005
Uluslararası Tarih II Ali Furkan DEMİRKALP
Sinem Yaren AYDIN
Muhammet Ali BAYDI
SBUİ 30 Nisan Salı, 14.30-16.30, DL005
Şiddet Dışılığın Felsefesi ve Pratiği Fatma Büşra KOÇ
Harun Volkan YALÇIN Vafa Naghiyeva
SBUİ 30 Nisan Salı, 14.30-16.30, DL005
26 Nisan Cuma, 17.00-19.00, EG104
Dr. Öğr. Üyesi Mevludin IBISH Uluslararası Organizasyonlar Ergün AYGÖR
Muhammed Esat İŞLEK
Sultan KIŞLA
Hilal FALAY
Elif KORKMAZ
Kevser KADAGAL
Emine Yüksel YILDIZ
SBUİ
Küresel Göç Politikaları Murat DÜNDAR
Muhammet Mustafa DEMİR
Emine Yüksel YILDIZ
SBUİ 26 Nisan Cuma, 17.00-19.00, EG104
Doç. Dr. Erhan İÇENER Türk Dış Politikası Birkan Gökay ŞENER
İlyas GEDİK
Harun Mustafa ERENTÜRK
Harun Volkan YALÇIN
Mehmet Eren Denizhan
Vafa Naghiyeva
Ömer Melih ALP
SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 15.00-17.00, DL019
Türkiye Avrupa Birliği İlişkileri Murat DÜNDAR
Mehmet Yusuf ALTUN
Hilal ŞAHİN
Mahmut ÖZER
Mehmet Eren Denizhan
Zeyneb Rüveyda Kaynarpınar
SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 15.00-17.00, DL019
Öğr. Gör. Fadi K. S ZATARI Uluslararası İlişkiler ve Ahlak Fatma Büşra KOÇ
Harun Mustafa ERENTÜRK
Harun Volkan YALÇIN
Vafa Naghiyeva
Ömer Melih ALP
SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 09.00-11.00, DL018
Öğr. Gör. Yusuf AŞKIN Anayasa Hukuku Murat DÜNDAR
Sultan KIŞLA
Hilal FALAY
Elif KORKMAZ
Kevser KADAGAL
SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 09.00-11.00, DL018
Doç.Dr BUERHAN SAITI İktisada Giriş II Fatma Büşra KOÇ
Ali Furkan DEMİRKALP
Muhammet Emin TERZİ
SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 09.00-11.00, DL018
Öğr. Gör.Ravza Çakır ALTUNTAŞ Çeşitlilik ve Çoğulculuk Vafa Naghiyeva
Ömer Melih ALP
SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 09.00-11.00, DL018
Prof. Dr. Nasuh USLU Uluslararası İktisat Tarihi Ahmet Salih ÇEKEN
Beyza ALTUNOK
Sinem Yaren AYDIN
Alaa GAMAL
Kevser KADAGAL
Emine Yüksel YILDIZ
Muhammet Ali BAYDI
SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 09.00-11.00, DL018
Dr. Öğr. Üyesi Feyzullah YILMAZ Din ve Siyaset Birkan Gökay ŞENER
İlyas GEDİK
Harun Mustafa ERENTÜRK
Harun Volkan YALÇIN
Mehmet Eren Denizhan
Ömer Melih ALP
SBUİ 26 Nisan Cuma, 09.00-11.00, DL105
Türkiye’de Siyaset ve Edebiyat Kağan AYGÜN
Şerife ÜLKÜSEVEN
Kevser KADAGAL
Zeyneb Rüveyda Kaynarpınar
Ömer Melih ALP
SBUİ 26 Nisan Cuma, 09.00-11.00, DL105
Dr. Öğr. Üyesi Ömer TAŞGETİREN Demokrasi Teorileri ve Modelleri MHD Yaman ZABAD
Tolunay KUTLU
Birkan Gökay ŞENER
SBUİ 30 Nisan Salı, 08.30-10.30, DLB05
Türk Siyaset Düşüncesi Kağan AYGÜN
Murat Berk DEDE
Şerife ÜLKÜSEVEN
Zeyneb Rüveyda KAYNARPINAR
SBUİ 30 Nisan Salı, 08.30-10.30, DLB05
Türkiye Siyaseti II Tuğba İNCE
Esra ÇELEPİ
SBUİ 30 Nisan Salı, 08.30-10.30, DLB05
Öğr. Görevlisi Bilal Ali KOTİL Sosyolojiye Giriş Harun Yahya GÖRÜR SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 09.00-11.00, DL018
Dr. Öğr. Gör. Ali Emrah Bozbayırndır Uluslararası Hukuk Murat DÜNDAR
Mehmet Yusuf ALTUN
Hilal ŞAHİN
Mehmet Eren DENİZHAN
SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 09.00-11.00, DL018
Dr. Öğr. Üyesi Riad Al ALARİAN İleri İngilizce Tuğba İNCE SBUİ 29 Nisan Pazartesi, 09.00-11.00, DL018
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali BOLAT Rusya Tarihi Selçuk İPEK
Esra KIRKIZ
Mehmet Arif DURGUN
Metin ÇELİK
Tarih 26 Nisan CUMA GÜNÜ, 09.00-12.30 DL106
Eski Çağ Tarihi Fatma Zehra MEYLANİ Tarih
Türk İdare Tarihi Sanan YOLCHUYEV
Bünyamin YILDIZ
Tarih
Dr. Öğr. Üyesi Fatih DURGUN Amerikan Tarihi Büşra Faik
Sanan YOLCHUYEV
Bünyamin YILDIZ
Ömer Faruk BAKALAV
Malik DEMİRBAŞ
Tarih
Dr.Öğr. Üyesi Hilmi KAÇAR Selçuklular Tarihi Ayşe TAMGÜNEY
Osmanlı Tarihi
Fatma Zehra MEYLANİ
Tarih 29 Nisan PAZARTESİ GÜNÜ, DLB05 08:30-10:30 DL006 10:30-12:30
Yerel ve Sözlü Tarih Araştırlamalar Ömer Faruk BAKALAV
Malik DEMİRBAŞ
Tarih
Avrupa Tarihi Ayşe TAMGÜNEY
Havva Nur ALTIN
Yiğit Gürkan SANCAR
Tarih 26 Nisan CUMA GÜNÜ, EG017 10.30-13.30
Doç. Dr. Beytullah KAYA Osmanlı Diplomasi Tarihi Ömer Faruk BAKALAV
Malik DEMİRBAŞ
Tarih 30 Nisan SALI GÜNÜ, EK 105 - 11.00-14.00
Osmanlı Tarihi II Ayşe TAMGÜNEY
Yiğit Gürkan SANCAR
Ömer Faruk BAKALAV
Malik DEMİRBAŞ
Merve KUMRU
Tarih
Öğr. Gör.Zehra ÖKSÜZ Osmanlı Türkçesi Ayşe TAMGÜNEY
Malik DEMİRBAŞ
Tarih
Dr. Öğr. Üyesi Nuray OCAKLI Osmanlı Paleografyası II Ayşe TAMGÜNEY
Samet ÖRENTEPE
Malik DEMİRBAŞ
Muhammed Taha UÇAR
Bünyamin YILDIZ
Osman ÖZTÜRK
Tarih 29 Nisan PAZARTESİ GÜNÜ, EK105 - 11.00-15.00
Prof. Dr. Lütfi SUNAR Sosyoloji Kuramları II Merve BALÇIN
Kübra Nur VURAL
Sosyoloji 30.04.2019 Salı - 10:30 DL005
Dr. Öğr. Üyesi Nigar Tuğsuz Sosyal Bilimlerde Yöntem II Kübra Nur VURAL Sosyoloji 29.04.2019 Pazartesi- 11:00 DL006
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Akyurt Türkiye'de Sosyoloji Rüveyda KAYA
Havva Nur ALTIN
Zümre Bükre ÖZCAN
Sosyoloji 30.04.2019 Salı- 11:30 DL005
Doç.Dr Yunus KAYA Endüstri Sosyolojisi Rüveyda KAYA
Saniye Buse YILMAZ
Havva Nur ALTIN
Sosyoloji 29.04.2019 Pazartesi - 11:00 DL006
Dr. Öğr. Gör. Görgün ÖZCAN Osmanlı Şehircilik Tarihi Malik DEMİRBAŞ Tarih Ödev verilecek sınıfa gerek yok
Dr. Öğr. Üyesi Metin PİŞKİN İktisada Giriş SenanurBALABAN Sosyoloji 30.04.2019 saat-11:00 DL005