Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Güz Dönemi Mezuniyet Sınav Takvimi


Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Güz Dönemi Mezuniyet Sınav Listesi ve Takvimi aşağıdaki gibidir.

Adı Soyadı Bölümü Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Saati Yeri Gözetmen
Osman BULCA Mimarlık MIM215 Yapı Malzemeleri I 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
MIM108 Yapı Elemanları I 28.02.2019 15.30 TD105 Arş. Gör. Reyhan ÇETİN
Şühedanur ER Mimarlık MIM429 Mimari Fotoğrafa Giriş 28.02.2019 15.30 TD105 Arş. Gör. Reyhan ÇETİN
BIM161 Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
Mesut KÖPRÜLÜ Mimarlık MIM103 Mimari Çizim ve Anlatım Teknikleri 28.02.2019 15.30 TD105 Arş. Gör. Reyhan ÇETİN
IZU002 Dünya Kenti İstanbul İZU Ortak Seçmeli Dersler Koordinatörlüğü tarafından ilan edilecektir.
Beyza Nur CEBECİ Mimarlık MIM208 Ahşap ve Çelik Yapılar 28.02.2019 11.00 TD105 Arş. Gör. Ömer Faruk TEKİN
Ahmet Fehmi ÖZTÜRK Mimarlık MIM320 Şehircilik 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
MIM208 Ahşap ve Çelik Yapılar 28.02.2019 11.00 TD105 Arş. Gör. Ömer Faruk TEKİN
Mustafa PARLAK Mimarlık MIM320 Şehircilik 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
MIM208 Ahşap ve Çelik Yapılar 28.02.2019 11.00 TD105 Arş. Gör. Ömer Faruk TEKİN
Mehmet Ali BAKİ Mimarlık MIM417 Mimarlıkta Ekoloji ve Sürdürülebilir Tasarım 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
MIM208 Ahşap ve Çelik Yapılar 28.02.2019 11.00 TD105 Arş. Gör. Ömer Faruk TEKİN
Batuhan ERTAN Mimarlık MIM215 Yapı Malzemeleri I 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
MIM308 Kent ve Koruma 28.02.2019 15.30 TD105 Arş. Gör. Reyhan ÇETİN
Beyza AKAL Mimarlık MIM208 Ahşap ve Çelik Yapılar 28.02.2019 11.00 TD105 Arş. Gör. Ömer Faruk TEKİN
MIM414 Sanat Tarihi 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
Enes KARAGÖZ Mimarlık MIM110 Yapı Statiği 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
MIM208 Ahşap ve Çelik Yapılar 28.02.2019 11.00 TD105 Arş. Gör. Ömer Faruk TEKİN
Abdullah AYTAÇ Mimarlık MIM110 Yapı Statiği 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
MIM208 Ahşap ve Çelik Yapılar 28.02.2019 11.00 TD105 Arş. Gör. Ömer Faruk TEKİN
Naciye KORKUT Mimarlık MIM429 Mimari Fotoğrafa Giriş 28.02.2019 15.30 TD105 Arş. Gör. Reyhan ÇETİN
Barış KİLİÇ Mimarlık MIM216 Yapı Malzemeleri II 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
MIM205 Mukavemet 28.02.2019 15.30 TD105 Arş. Gör. Reyhan ÇETİN
Ece KÜTÜK Mimarlık MIM208 Ahşap ve Çelik Yapılar 28.02.2019 11.00 TD105 Arş. Gör. Ömer Faruk TEKİN
Necdet MASMAS Mimarlık IZU001 Üniversiteyi Anlamak ve Eleştirel Düşünme İZU Ortak Seçmeli Dersler Koordinatörlüğü tarafından ilan edilecektir.
Erşat ÇİNAN Bilgisayar Mühendisliği BIM308 Robot Teknolojileri 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
Sara GÜLMEZ Bilgisayar Mühendisliği FIZ106 Fizik II 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
Ali UZUN Bilgisayar Mühendisliği MAT222 Diferansiyel Denklemler 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
Hüseyin YAŞASIN Bilgisayar Mühendisliği BIM406 Derleyici Tasarım 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
TUR102 Türk Dili II İZU Ortak Seçmeli Dersler Koordinatörlüğü tarafından ilan edilecektir.
Saeed JOHAR Bilgisayar Mühendisliği BIM404 Sistem Programlama 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
Said Ahmet BAYRAK Bilgisayar Mühendisliği MAT104 Lineer Cebir 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
Cemre Nur BALİ Bilgisayar Mühendisliği BIM214 Mikroişlemciler 28.02.2019 11.00 TD105 Arş. Gör. Ömer Faruk TEKİN
FIZ106 Fizik II 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ
Berkay GÖZCÜ Gıda Mühendisliği GIM206 Akışkanlar Mekaniği 1.03.2019 09.00 TD104 Arş. Gör. M.Emin AKYÜREK
Arş. Gör. Ayşenur GENÇDOĞMUŞ