İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Mazeret Sınavları Listesi


Dersin Öğretim Görevlisi

Mazeret Sınavına Gireceği Dersin Adı

Öğrencinin Adı Soyadı

Bölümü

Sınav Yeri Saati Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Yusuf BİLGE PSK331 Kişilik Kuramları I Fatma Nur KENDİR Psikoloji 4.12.2018 Saat: 10.00-11.00 ( KT136)
Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya KÖKREK

PSK 303 Psikopatoloji I
Simge GÜLER
Elif AK
Ayşe Asude DÜNDAR
Fatma AYGÜN
Samet TSITAK
Bünyamin Mert BÜRTEK
Sena Gül KISACIKOĞLU
Kübra AKKOÇ

Psikoloji 5.12.2018 Saat: 10.00-12.00
(EK 204)
PSK 213Sosyal Psikoloji I Fatma Nur KENDİR
Nilay TÜRKSEVER
İlknur BİÇAKCİ
Bünyamin Mert BÜRTEK
Psikoloji 5.12.2018 Saat: 14.00-16.005.12.2018 Saat: 10.00-12.00
(EK 204)
PSK 319 Sibernetik Fatma AYGÜN
Kerim BAYDAR
Bünyamin Mert BÜRTEK
Fatma PAMUKOĞLU
Meryem Fazilet İNCE
Psikoloji 5.12.2018 Saat: 10.00-12.00
(EK 204)
Prof. Dr. Mustafa BİLİCİ PSK 217 Biyolojik Psikoloji I

Havva KAYA
Nilay TÜRKSEVER
Samet TSITAK
Merve MÜLAYİM
Edanur ÖZDEMİR
Psikoloji 4.12.2018 Saat: 10.00-11.00( KT136)
Dr. Öğr. Üyesi. Volkan Koç PSK 211 Araştırma Yöntemleri I

Sevim DÜZENLİ
Gizem YALANIZ
Esra GİRGİN
Selver Özlide ÖZCAN
Psikoloji 4.12.2018 Saat: 10.00-11.00
(KT136)
PSK433 Psikoterapi Kuramları I Fatma Nur KENDİR
Merve ASLANTAŞ
Evin BAŞTUĞ
Büşra KAYA
Sena Gül KISACIKOĞLU
Büşra YAZICI
Psikoloji 4.12.2018 Saat: 10.00-11.00
(KT136)
Prof. Dr. Malik BADRI
PSK 205 Bilişsel Psikoloji I

Beyza ALTUNOK Psikoloji 5.12.2018 Saat: 10.00-12.00(EK 204)
PSK 327 Kültürlerarası Psikoloji Muhammet Alperen TAMGAÇ
Büşra KAYA
Murat Berk DEDE
Psikoloji 5.12.2018 Saat: 10.00-12.00(EK 204)
Dr. Öğr. Üyesi Manal Mohammad ASIF PSK 307 Stres Muhammet Alperen TAMGAÇ Psikoloji 4.12.2018 Saat: 10.00-12.00(KT136)
PSK 211 Araştırma Yöntemleri I Sümeyye TOKTAŞ
Ayşe Merve KAYA
Benan AYDIN
Psikoloji 5.12.2018 Saat: 10.00-12.00
(EK 204)
PSK 331 Kişilik Kuramları I Muhammed Eren ERENTÜRK Psikoloji 4.12.2018 Saat: 10.00-12.00
(KT136)
Dr. Öğr. Üyesi Büke TUNCEL PSK 201 Gelişim Psikolojisi I Ferhat TUNÇ Psikoloji 4.12.2018 Saat: 10.00-12.00
(KT136)
Öğr. Gör Fadi K.S ZATARI Küresel Terörizm Ömer Melih ALP SBUİ 7.12.2018 Saat: 11:00-13.00 (TD007)
Öğr. Gör. Zahide ÇAKIR ÇİLESİZ PSK 215 Öğrenme Psikolojisi I Mhd Zein Alabdin KARIM
Simge GÜLER
Elif AK
Sevim DÜZENLİ
Nilay Türksever
Samet TSITAK
Merve MÜLAYİM
Tamim Naeil M.SHAFİ
Sena Gül KISACIKOĞLU
Gizem YALANIZ
Senanur YILDIZ
Büşra YAZICI
Edanur ÖZDEMİR
Psikoloji 5.12.2018 Saat: 14.00-16.00(EK 204)
Dr. Öğr. Üyesi Fatima Elif ERGÜNEY OKUMUŞ PSK 101 Psikolojiye Giriş I

Feyza UZUN
Şilan Zelal GÜNAY
Elif ÇAKIR
Beyza YILDIZ
Aygül AKKAYA
Züleyha Aykan

Psikoloji 4.12.2018 Saat: 10.00-11.00
(KT136)
Doç.Dr İbrahim DEMİR IST 203 İstatistik I Feyza UZUN
Ferhat ASYA
Nilay TÜRKSEVER
Züleyha Aykan
Fatma AYGÜN
Büşra KAYA
Tuana İBAK
Büşra YAZICI
Psikoloji 7.12.2018 Saat: 11.00-13.00
(TD007)
Dr. Öğr. Üyesi Mohammed MOUSSA POL 433E Postkolonyalizm Harun Yahya GÖRÜR
Abdul Bari AYNI
Ömer Melih ALP
Harun Volkan YALÇIN
Özge YASSI
Mehmet Eren DENİZHAN
Akeera BOONMALERT
Şerife ÜLKÜSEVEN
SBUİ 4.12.2018 Saat: 14.30-17.30 (EK103)
POL 107E Uluslararası Tarih I Hanife DÖNDER
Şerife ÜLKÜSEVEN
İpek KOYUNOĞLU
SBUİ
POL 321E Klasik İslam Siyaset Düşüncesi
Sümeyye Kübra ÖRS
Murat DÜNDAR
Muhammet Ali BAYDI
SBUİ
POL 211E Klasik Siyaset Düşüncesi Senanur AYAN
Fatma Büşra KOÇ
Ömer Melih ALP
Rafiqul Hasan RAFI
İpek KOYUNOĞLU
SBUİ
Prof Dr. Nuri TINAZ PO L 439E Türkiye'de Sivil Toplum ve Demokrasi İpek KOYUNOĞLU SBUİ 7.12.2018 Saat: 11:00-13.00 (TD007)
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Taşgetiren POL 319E Karışlaştırmalı Siyaset Hanife DÖNDER
Hakan AKBAY
Senanur AYAN
Mahmut ÖZER
Aslıhan AKKAYA
Hassana Tudu UMAR
Elif KORKMAZ
Ergün AYGÖR
Murat DÜNDAR
Sultan KIŞLA
SBUİ 5.12.2018 Saat: 14.30-17.30 (EK 204)
POL 421E Siyasi İdeolojiler Şeyma ÖZER
Şerife ÜLKÜSEVEN
Osman KAZANCI
Ergün AYGÖR
Elif AKSUNGUR
Murat DÜNDAR
Mehmet Eren DENİZHAN
SBUİ
POL 213E Türkiye Siyaseti I Esra ÇELEPİ
Rabia KAYMAK
İpek KOYUNOĞLU
Özge YASSI
Tuğba İNCE
SBUİ
Dr. Öğr. Üyesi Erhan İÇENER POL 323E Avrupa Entegrasyonu Muhammed Mustafa DEMİR
Birkan Gökay ŞENER
Merve ŞENTÜRK
Büşranur ESİN
Melike Ahsen ÖZŞEN
Elif KORKMAZ
İpek KOYUNOĞLU
Kevser KADAGAL
Mahmut ÖZER
Şerife ÜLKÜSEVEN
Mehmet Can ASIL
SBUİ 6.12.2018 Saat: 14.30-17.30 (DL018)
POL 437E Avrupa Birliği Siyaseti ve Politikaları Kevser KADAGAL
Ahmad Abed Alfattah MaQUNIEBI
Ömer Melih ALP
Ergün AYGÖR
Mehmet Eren DENİZHAN
SBUİ
Prof. Dr. Nasuh USLU POL 423E Dış Politika Analizi Rafiqul Hasan RAFI
Layla EL HASSAN
Muhammed Mustafa DEMİR
Tolunay KUTLU
Hasan Mustafa ERENTÜRK
Şerife ÜLKÜSEVEN
Mohammed ALAKHRAS
Osman KAZANCI
Harun Volkan YALÇIN
Ergün AYGÖR
Mehmet Eren DENİZHAN
Saliha KAHVECİ
Hilal ŞAHİN
SBUİ 7.12.2018 Saat: 11:00-13.00 (TD007)
POL 303E Küresel Güvenlik Şeyma ÖZER
Şerife ÜLKÜSEVEN
Osman KAZANCI
Rabia BOZDAĞ
SBUİ
Öğr. Gör Muhammed Üveys HAN POL 101E Siyaset Bilimine Giriş İpek KOYUNOĞLU SBUİ 7.12.2018 Saat: 15.00-17.30 (TD007)
Öğr. Gör. Yusuf AŞKIN HUK 101E Hukuk Başlangıcı Kevser KADAGAL
Zülal Sena YILMAZ
İpek KOYUNOĞLU
Muhammet Ali BAYDI
SBUİ 7.12.2018 Saat: 11.00-13.00 (TD007)
Prof.Dr. Mehmet Emin KÖKTAŞ SOS 101 Sosyolojiye Giriş Ayşe Nur ÇEŞME
Nilay TÜRKSEVER
Züleyha Aykan
Kübra MAHMUT
Psikoloji 5.12.2018 Saat: 10.00-12.00(EK 204)
Dr. Öğr. Ravza Altuntaş ÇAKIR POL 343E Küresel Siyasette İslam Şerife ÜLKÜSEVEN SBUİ 3.12.2018 (Sınavın yeri ve saati için öğrenci Hoca ile görüşecek)
POL 453E Ortadoğu Siyaseti Şerife ÜLKÜSEVEN SBUİ 6.12.2018 Saat: 14.30-17.30 (DL018)
POL 209E Uluslararası İlişkiler Teorileri Ömer Melih ALPŞ
Şerife ÜLKÜSEVEN
SBUİ 5.12.2018 Saat: 14.30-17.30 (EK204)
Dr. Öğr. Üyesi Serkan ÖZYAĞLI PSK 107 Psikolojiye Giriş Zümra Bükre ÖZCAN
Sosyoloji 7.12.2018 Saat: 11:00-12:00
Prof.Dr Ergün YILDIRIM SOS 103 Sosyal Antropoloji Simge ŞABANFAKI Sosyoloji 7.12.2018 Saat: 11:00-12:00
Dr. Öğr Üyesi Nuray OCAKLI TAR 205 Osmanlı Paleografyası Osman ÖZTÜRK
Ayşe OGAN
Tarih 4 Aralık- SALI GÜNÜ: 11.30-13.30 (EG108)
Dr. Öğr. Üyesi Hilmi KAÇAR TAR 203 Avrupa Tarihi-I Ayşe OGAN Tarih 5 Aralık-ÇARŞAMBA GÜNÜ: 11.30-13.30- ( EG016 )
TAR 303 Kronikler ve Tarih Yazıcılığı Metin ÇELİK
Muhammed Taha UÇAR
Bünyamin YILDIZ
Mehmet SAVUR
Samet ÖRENTEPE
Tarih 4 Aralık- SALI GÜNÜ: 11.30-13.30 (EG108)
Dr. Öğr. Üyesi Feyzullah YILMAZ POL 337E Siyaset ve Edebiyat Şerife ÜLKÜSEVEN
Harun Mustafa ERENTÜRK
Tuğba İNCE
SBUİ 7.12.2018 Saat: 15.00-17.30 TD007)
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali BOLAT Tar 105 İslam Tarihi Merve ŞAHİN Tarih 4 Aralık- SALI GÜNÜ: 11.30-13.30 (EG108)
TAR 307 Türk Modernleşme Tarihi Osman ÖZTÜRK Tarih 5 Aralık-ÇARŞAMBA GÜNÜ: 11.30-13.30- ( EG016 )
TAR 317 İran Tarihi Muhammed Taha UÇAR
Malik DEMİRBAŞ
Selçuk İPEK
Tarih 5 Aralık-ÇARŞAMBA GÜNÜ: 11.30-13.30- ( EG016 )
Doç.Dr BUERHAN SAITI IKT 101E İktisada Giriş I İpek KOYUNOĞLU SBUİ 7.12.2018 Saat: 15.00-17.30 (TD007)
Prof.Dr Nail YILMAZ SOS 303 Kent Sosyolojisi Simge ŞABANFAKI SOS 6.12.2018 Saat: 13:00-14:00
Prof. Dr. Lütfi Sunar SOS 207 Sosyoloji Kuramları I Nurcan KORKMAZER
Ebru USLU
Sos 7.12.2018 Saat: 11:00-12:00
Dr. Öğr. Üyesi Bilge PARLAKOĞLU PSK 301 Klinik Psikoloji Muhammed Eren ERENTÜRK
Merve KARAGÖL
Tarih 5.12.2018 Saat: 10.00-12.00(EK 204)
Prof. Dr. Kadir CANATAN SOS 301 Aile Sosyolojisi Nurcan KORKMAZER Sos 6.12.2018 Saat: 13:00-14:00
Dr. Öğr. Üyesi Nigar TUĞSUZ SOS 201
Sosyal Bilimlerde Yöntem-I

Meryem BALÇIN
Sosyoloji 6.12.2018 Saat: 13:00-14:00
SOS 109 Sosyolojiye Giriş I Zümra Bükre ÖZCAN
6.12.2018 Saat: 13:00-14:00
Dr. Öğr. Üyesi Öyküm Esra Aşkın POL 221E Sosyal Bilimler için İstatistik Rafiqul Hasan RAFI
Aslan ŞAHDEMİR
Yasin AKALIN
MHD Yaman ZABAD
Gamze Nur SÖYLEMEZ
Sümeyra KARATEPE
Beyza İŞBİLİR
Şeyda Eslem BEYRİBEY
Eslem CÖMERT
Ekim Dicle ÖNCE
Tuğba İNCE
SBUİ 7.12.2018 Saat: 11.00-13.00
(TD007)
IST 203 İstatistik I
Muhammet Fatih AKBAŞ
Burak YILMAZ
Gamze Hilal AKGÜN
Sena GEMİCİ
Şeyma Nur AKBULUT
Muhammed Eren ERENTÜRK
PSK( İNG) 7.12.2018 Saat: 11.00-13.00 ((TD007)
Dr. Öğr. Üyesi Yulia KRYVENKO SOS 101 Sosyolojiye Giriş Laura Tröbinger
Miss Izmah MATANG
PSK( İNG) 05.12.2018 Saat: 14.00-16.00
(EK 204)
PSK 309 Çocuk İstismarı ve İkmal Muhammed Eren ERENTÜRK PSK( İNG) 5.12.2018 Saat: 10.00-12.00
(EK 204)