İZÜ Tematik Odaklı Teknoloji Girişimciliği Kuluçka ve Hızlandırma Programı Projesi


İZÜ Teknoloji Transfer Ofisi, İZÜ Tematik Odaklı Teknoloji Girişimciliği Kuluçka ve Hızlandırma Programı Projesi'ne başvurular başladı.

İZÜ Teknoloji Transfer Ofisi, İZÜ Tematik Odaklı Teknoloji Girişimciliği Kuluçka ve Hızlandırma Programı Projesi (İZÜ TEMOTEG) ile üniversite sanayi işbirliğinin güçlendirilmesi, yenilikçi ve proje kültürü oluşmuş şirket yetkililerinin tecrübe aktarımı, MakerLab atölyesinin kurulumu ve finansmana erişim platformu ile yenilikçi alanlarda yeni ürünler ve girişimcilerin ortaya çıkarılması hedefliyor.

Proje ile ulaşılmak istenen genel hedef ülkemizin ekonomik kalkınma ve katma değerli üretim yapısına geçişinde temel faktör olan girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak.

Proje; girişimcilere, küçük ve orta ölçekli işletmelere, üniversitelere, teknoloji geliştirme bölgesi şirketlerine yönelik olarak ulusal ve uluslararası finansmanlara erişimini sağlayacak. 

Siz de İZÜ TEMOTEG ile yapılacak eğitimlere ücretsiz olarak katılabilir ve sertifikalarınızı alarak özgeçmişinizi zenginleştirebilirsiniz. Girişimciler olarak Kuluçka Merkezlerimizde ve MakerLab atölyemizdeki 3D yazıcılarımızı ve CNC makinelerimizi kullanarak projenizi geliştirebilir ve prototiplerinizi hazırlayabilirsiniz. 

Twitter: @izutemoteg
Facebook: izutemoteg
İnstagram: @izutemoteg

Detaylı bilgi için; 
0 212 692 87 91 
ozan.kaynar@izu.edu.tr

0 212 692 98 86
harun.ciftci@izu.edu.trİZÜ TEMOTEG İZÜ TEMOTEG